O NÁS Interiérové štúdio CottonBlush sa zaoberá návrhom a realizáciou interiérov bytových či komerčných priestorov. KONTAKT
CottonBlush O nás

Môj príbeh

Počas môjho pôsobenia v oblasti interiérového dizajnu, či už v praxi alebo ešte na vysokej škole, som sa stretla s veľkým množstvom štýlov, materiálov a technológií – už zbieram informácie od roku 2004. Ale ako sa vraví, “človek sa učí celý život”, aj ja sa snažím robiť si pravidelný prehľad nie len o novinkách a najnovších módnych trendoch. Zaujímam sa o nové technológie, ergonómiu, ekológiu a recyklované / recyklovateľné materiály, zachovávanie tradícií a kultúrneho dedičstva.

Aktuálnym trendom už dosť dlhý čas, je návrat k našim predkom a ich tradíciám čo sa premieta hlavne do životného štýlu spojeným so zdravým stravovaním – farmárčenie, výroba domácich produktov, vyhýbanie sa chemikáliám a konzervantom. Hlavne u nás boli tieto trendy ešte do nedávnej minulosti skoro úplne odstránené a zmeniť nie najšťastnejšie návyky ľudí je beh na dlhú trať.

Vízia

Držať krok s pokrokom v rámci rýchleho vývoja trhu nie je vždy ľahké. Prinášať vám to najlepšie je nie len našou víziou, ale hlavne každodennou realitou. Robíme pre vás užší výber produktov tak, aby ste si mohli vyberať z toho najlepšieho a o novinkách či zaujímavostiach vás vždy informujeme.

Každoročne, minimálne dva krát do roka dizajnérske domy predstavujú novinky v trendoch zväčša na jar-leto a jeseň-zima, toto platí hlavne pre oblečenie a doplnky. Interiér ale veľmi nezaostáva, no hlavné výstavy sa sústreďujú na začiatok roka. Spomedzi veľkého množstva svetových značiek a výrobcov, ktorí spolu prezentujú stovky až tisíce produktov na svetových výstavách ale aj mimo ne, vyberáme paletu toho najlepšieho. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti veríme, že si vždy budete mať z čoho vybrať a nebudete sklamaní.

CottonBlush O nás _b
CottonBlush O nás _c

Misia

Pomáhať s výberom materiálov, farieb, doplnkov a nábytkov ma nesmierne baví. Každý projekt je ako zariadiť si svoj nový priestor opäť po novom. Samozrejme navrhujem interiéry pre klientov, no je to ako by som to robila pre seba no nie o sebe. Vkladám do svojich nápadov a rád svoje srdce, osobitý vkus a vedomosti s čo najlepším úmyslom – aby sa môj klient vo svojom novom priestore cítil príjemne a spokojne, bol očarený a tešil sa z výberu, pre ktorý sme sa spolu rozhodli. Okrem toho by náš výber mal aspoň z časti vystihovať osobnosť obyvateľov daného priestoru, ktorý následne o nich čo to prezradí nestrannému pozorovateľovi.

No najhlavnejšie zo všetkého je vytvoriť “domov” – toto slovo navodzuje veľké množstvo pocitov. Evokuje v nás hlavne miesto bezpečia, tepla. Je to útočisko, kde vládne pokoj a mier. Vynárajú sa slová ako rodina, priatelia, pozitívne spomienky a vyhliadky do budúcnosti. Je to tak dôležité miesto, že sa mu s vervou chceme venovať a dosiahnuť tak aj jeho vzhľadom miesto vždy príjemné a útulné.

Instagram CottonBlush

Nechajte sa inšpirovať novými interiérovými trendami!